Шоколадна дієта

Незважаючи на привабливість назви для ласунів, шоколадна дієта — досить жорстка і низькокалорійна, до того ж вона дозволений тільки для людей, у яких немає ніяких проблем зі здоров’ям, особливо — захворювань печінки, шлунка і хвороб, пов’язаних з обміном речовин.

Також треба врахувати, що в раціон дієти входить кави, а значить, її не можна дотримуватися тим, кому кава протипоказаний.
Про корисні властивості шоколаду.

Шоколадна дієта розрахована на курс в 5-7 днів. За цей час можна схуднути на 5-6 кг.
Але не обов’язково витримувати на дієті тиждень, якщо під час дієти ви відчули себе погано — перестаньте її.
Не варто повторювати таку дієту частіше, ніж раз на місяць.

Калорійність дієти на шоколаді — близько 500-600 калорій на день.
Раціон:

протягом дня з’їдаєте до 100-150 грамів гіркого шоколаду, запивати невеликою кількістю кави без цукру з знежиреним молоком.
Пити воду можна не раніше ніж через 3 години після їжі.

Дуже важливий момент — вихід з низькокалорійної дієти, ні в якому разі не можна наїдатися відразу, по суті, з такої дієти треба виходити так як і після голодування. Інакше всі ваші втрачені кілограми повернуться практично відразу.

Те, що дієта екстремальної та небезпечна для здоров’я, підтверджують слова, сказані співачкою Алсу в одному з інтерв’ю, про її досвід схуднення на шоколадній дієті, ось її слова:

Зайві кілограми я, звичайно, скинула, але довела себе, мало не до непритомного стану. Постійно крутилася голова, хотілося спати, була моторошна депресія.

Не варто доводити себе до такого стану, якщо виникають такі симптоми, припиняйте дієту.

Для тих, хто любить шоколад, але не ризикує худнути на шоколадній дієті, можливо, підійдуть шоколадні розвантажувальні дні.
Харчуватися також, як описано вище, 1-2 дні на тиждень, схуднути можна на 1 кг на день.

Протипоказання для розвантажувальних днів на шоколаді ті ж, що і для шоколадної дієти.

 

Оставить комментарий