Дієта від передменструального синдрому (ПМС)

Зміна в дієті можуть виявитися досить ефективним засобом для лікування передменструального синдрому у деяких жінок.

Деякі жінки вважають, що зменшує симптоми ПМС дробове харчування невеликими порціями по 6 і більше разів на день, можливо тому, що, дозволяє уникнути стрибків рівня вмісту інсуліну в крові.

Дієта з високим вмістом складних вуглеводів (цільне зерно, хліб, картопля, коричневий рис, макаронні вироби, фрукти й овочі) також допомагає при ПМС. При цьому рекомендується обмежувати білкову та жирну їжу (переважні рослинні жири). І постаратися виключити всі продукти, що містять рафінований цукор, кофеїн, алкоголь. Якщо вам важко обійтися без солодкого — їжте мед і солодкі фрукти. Обмежте вживання солі, якщо ви схильні до набряків.
При цьому харчування повинно бути повноцінним і збалансованим.

Деякі симптоми ПМС, такі, як зміни настрою, затримка рідини, одутлість, набухання молочних залоз, харчові пристрасті і втому можуть бути викликані дефіцитом вітаміну B6 або магнію. Дієтологи рекомендують приймати додатково 50-100 мг вітаміну B6 і 400-600 мг магнію щоденно. Іноді також прописуються добавки заліза, кальцію, цинку, міді і вітамінів A і E. Якщо ви думаєте, що вам не вистачає вітамінів, спробуйте пропити вітамінно-мінеральний комплекс.

Крім дотримання дієти, для виключення симптомів ПМС рекомендується побільше рухатися і спати.

 

Оставить комментарий