Дієта для здоров`я

Американська дієта чи дієта Dinner Cancelling ( вечерю мінус) це нове життя добре відомого принципу:

сніданок їж сам, обід розділи з другом, а вечерю віддай ворогу.

Зараз Американська дієта дуже популярна в Європі. Це найбільше підходить дієта для тих, хто віддає перевагу здорове харчування, крім цього, проти цієї дієти не буде заперечувати ні один лікар.

Власне це і не дієта, а принципи харчування, яких треба дотримуватися в ідеалі постійно або хоча б досить довго.

Найприємніше — Тобто можна все, що хочеться, керуємося тільки своїм апетитом і, що важливо, великим бажанням схуднути.

Єдине обмеження: останній прийом їжі має бути до 17.00. Якщо ж встаєте пізно, між останнім прийомом їжі і першим повинно пройти не менше 14-ти годин.

Увечері допускається тільки рідина безалкогольна і безкалорійная, ідеально — трав’яні чаї, які допоможуть вивести накопичені токсини і шлаки. Причому пити достатньо треба не тільки ввечері, а й протягом дня.

Хоча заборонених продуктів немає, рекомендується вибирати правильні продукти, зокрема:
відмовитися від важких жирів, а якщо ви з’їли щось жирне, закусите його несолодкими фруктами чи овочами, наприклад, часточками грейпфрута,
ідеально, якщо всі продукти будуть натуральними та екологічно чистими.

Звичайно, на такій дієті не вийде схуднути дуже швидко, зате на ній набагато легше протриматися до отримання бажаного ваги.
А крім втрати зайвої ваги, ця дієта забезпечить відмінне самопочуття вранці, енергійність і відсутність мішків під очима.
І це зрозуміло, адже якщо раніше енергія під час сну була спрямована на переробку і засвоєння їжі, тепер вона забезпечує регенерацію кліток і вироблення необхідних гормонів.

 

Оставить комментарий